Biorezonance

Celý proces probíha v plně automatické kabině, která Vám zaručí naprosté soukromí a zároveň vždy bezchybnou aplikaci. Opálení není způsobeno UV zářením, proto Vám nehrozí riziko rakoviny kůže a zároveň naše jedinečná samoopalovací tekutina neobsahuje žádná barviva, takže Vám neobarví oblečení a opálení má delší životnost než do "první sprchy". Proces opálení je založen na reakci účinné látky DHA, která je obsažena v opalovací tekutině s nejsvrchnější vrstvou Vaší pokožky. Výsledkem reakce je zcela přirozené opálení, které má intenzitu jako po 5 návštěvách solária.

Příprava na opálení

Nejlépe den před nástřikem (případně ráno v den nástřiku) si prosím udělejte peeling celého těla včetně obličeje naší ověřenou metodou:

S sebou si nezapomeňte vzít volnější, barevné oblečení, aby se Váš čerstvě nanesený nástřik nesetřel. Je důležité si pamatovat, že 8- 12 hodin po nástřiku se nesprchujeme, nesaunujeme a nesportujeme.

Pokud jdete na opálení nástřikem poprvé a čeká Vás důležitá událost jako je svatba, focení, ples, atd., tak je dobré opálení vyzkoušet nejpozději 10-14 dnů předem, abyste si vyzkoušeli odstín opálení, který Vám vyhovuje.

Časté otázky

1. Je opálení v kabině zdravotně bezpečné?

Americká správa pro potraviny a léky určila směs opalovací tekutiny jako bezpečnou a zdravotně neškodnou. Je otestováno, že tato tekutina je méně toxická než kofein či běžná stolní sůl.

2. Jaké je složení opalovací tekutiny?

Hlavní složkou tekutiny je DHA (dihydroxidaceton), což je sloučenina získaná ze zeleniny – cukrové řepy. DHA se přidává jako barvící přísada do mnoha potravinových a kosmetických výrobků. V tekutině a speciálních krémem lze dále nalézt panthenol, vitamín D, koenzyn Q10 a Aloe vera.

3. Jak probíhá proces zhnědnutí pokožky?

Opalovací směs na pokožce vyvolává jednoduchou reakcí cukru a aminokyseliny zhnědnutí pokožky.

4. Bude mi pokožka po opalování zapáchat?

Většině zákaznic po opalování pokožka voní příjemnou vůní, která je obsažena v opalovací směsi. Je ovšem malá možnost, že někomu bude při reakci pokožka mírně zapáchat. Tento zápach není nepříjemný a okolí jej neucítí. Po první sprše a namazání krémem se zápach neutralizuje.

5. Může mi opalovací směs ušpinit oblečení?

Hned po aplikaci směsi na pokožku nedoporučujeme obléci si pravé hedvábí a světlý nylon . Jakmile si provedete první sprchu po ukončení procesu hnědnutí, obarvení oblečení již nehrozí.

6. Může mi nástřik vytvořit místo rovnoměrného opálení skrny a fleky na pokožce?

Náš vyškolený personál Vám vždy podá insformace jak připravit pokožku k opalování a jak se posléze o opálenou pokožku starat. Pokud se budete řídit těmito instrukcemi, žádné nerovnosti se Vám nemohou stát a Vaše pokožka bude mít krásný, přirozený, opálený vzhled.

7. Způsobuje samoopalování stárnutí pokožky, vrásky či vznik rakoviny jako solária?

Nemějte strach. Žádné takové nebezpečí Vám nehrozí.

8. Může mi tekutina obarvit vlasy?

I když si zákaznice mohou do kabinky nasadit ochrannou čepici na vlasy (kvůli lepkavosti tekutiny), tekutina s vlasovým vláknem nereaguje a tudíž se vlas po aplikaci sprejem nemůže obarvit.

9. Co si mám do kabiny obléci?

Obvykle se do kabiny chodí bez oblečení, ale případně si můžete obléci tmavá tanga či plavky.

10. Jak často mohu na samoopalování docházet?

Doporučujeme maximálně 2x týdně. Zákaznice zpravidla docházejí jednou za 10 dnů se speciálním přodlužovacím krémem, který si lze zakoupit v našem salonu, Vám opálení vydrží až 1 měsíc.

Ceník
Střední opálení Nature
(konečný efekt jako cca po 6 návštěvách solária)
490,- Kč
Tmavé opálení Dark
(konečný efekt jako po návratu z dovolené od moře)
540,- Kč