Manikúra a pedikúra

Klasická mokrá pedikúra

Existuje opravdu velká spousta možností , které nabízejí úlevu nohám, mokrá pedikúra je jednou z nich . Péče o nohy by měla být celoroční samozřejmostí každého z nás , pedikúra není jen pro ženy . Nohy nás nosí celý život a proto staráme -li se o ostatní části těla, měli bychom patřičnou péči věnovat i jim. Úkolem pedikúry je nejen odstranění zrohovatělé kůže, mozolů, kuřích ok a otlaků, ale i zkrášlení nohou a nehtů formou úpravy tvaru či barvy (barevné a francouzské lakování, zdobení). Při pedikúře si také báječně odpočinete . Nenechte své nohy trpět a dopřejte jim úlevu a relaxaci. Budou Vám vděčné.

Postup ošetření mokré pedikúry

Nejprve čeká Vaše nohy relaxační koupel s přídavkem solí nebo olejů na změkčení kůže , poté se nabobtnalá kůže odstraní skalpelem a nohy se dohladí pomocí pemzy či brusných pilníků , následuje zkrácení, úprava tvaru nehtu a odstranění nehtové kůžičky . Na závěr je možné nehty nalakovat či použít technik P Shine či Gel laku . Samozřejmostí je krátké vmasírování výživného krému dle potřeb pokožky .

Manikúra

Důležitou vizitkou člověka jsou jistě ruce. Denně je používáme při činnostech, gestikulujeme jimi. Ruce vypovídají mnoho o člověku a ruce, které jsou upravené, určitě více přitahují pozitivní pozornost okolí.Základní manikúra zahrnuje úprava nehtů, zkrácení a zapilování do požadované délky a tvaru, odstranění kůžiček a ošetření olejíčkem . Není žádným tajemstvím, že ruce jsou velmi důležitou součástí image. Ne každý přesně ví, jak správně o ruce pečovat. Proto raději svěřte tuto péči profesionálům. U nás v salonu nabízíme ženám i mužům klasickou manikúru.

P-shine výživná japonská manikúra

P-Shine je čistě přírodní technika úpravy nehtů. Nehty jsou ošetřovány speciální pastou, která leští a vyživuje zároveň. Malé brusné částečky zahladí všechny nerovnosti na povrchu nehtů a takto zaleštěné nehty jsou chráněné vůči vnějším vlivům, jako je voda, saponáty apod. P-Shine obsahuje včelí vosk, mateří kašičku a křemičitou hlinku, která se těží v japonském moři. Dále obsahuje bentonit, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamíny A, H, E a provitamin B5.P-Shine podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů Technika P-Shine podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů, jejich posílení a obohacení o důležité vitamíny. Procedura se používá zejména proti třepení a lámání nehtů. . Již dvě aplikace vás zbaví veškerých problémů a vaše nehty rychleji porostou. Navíc vypadají velmi hezky, upraveně a lesknou se jako při použití bezbarvého laku. Regenerace nehtů vhodná i pro muže P-Shine není určen jen pro ženy. Také mužům poslední dobou stále více záleží na upraveném vzhledu a P-Shine je pro ně přirozenou metodou péče o nehty. Nutné pravidelně po 3 týdnech obnovovat!

Lakování a zdobení nehtů

Konečná úprava nehtů je důležitá, ale vynikne pouze na zdravých a pěstěných nehtech. Správné lakování nehtů začíná vrstvou podkladového laku, který chrání nehty před barevnými pigmenty obsaženými v laku (Base Coat), následují 2 vrstvy barevného laku dle vlastního výběru, nakonec se nanáší poslední vrstva průhledného vrchního laku, který chrání lak před poškozením a poškrábáním (Top Coat…). Barva laku Z hlediska výběru barvy, je důležité sladit barvu oblečení a brát rovněž v úvahu příležitost, ke které je úprava prováděna. Francouzské lakování. V současnosti je stále velmi populární francouzské lakování, kdy se na špičky nehtů aplikuje bílá barva a nehty se ještě přelakují vrchním lakem. Tato úprava je vyžadována zejména z důvodu přirozeného a upraveného vzhledu. Zdobení nehtů je dnes hojně používáno, zejména pro úpravu na různé společenské akce. Důležité je, aby dekorace ladily s oblečením a celkovým vzhledem nositelky. Co se týče technik a metod zdobení, nejoblíbenější je malování několika barevnými laky, dále vkládání štrasových kamínků, zrníček a perliček. Stále velmi oblíbené jsou obtisky

Gel lak

Gel lak je revoluční, šetrný barevný lak na přírodní nehty, který je určený do led lampy (doba vytvrzení 30 sekund - 1 minutu) nebo do uv lampy (doba vytvrzení 2 - 3 minuty). Nanáší se na manikúrou upravený, odmaštěný přírodní nehet ve dvou velmi tenoučkých vrstvách.

Gel lak je pružný a přizpůsobivý, na nehtu nepraská, nedělá žádné odchlipy. Pokud máte kvalitní, pevné nehty, Gel lak Vám na nich vydrží bez jakéhokoli poškození po dobu 10 - 14 dnů, někomu i déle.

Gel lak je vhodný pro všechny typy nehtů

Gel lak je vhodný i pro méně kvalitní nehty, samozřejmě záleží na konkrétním případu a na tom, jakou práci vykonáváte, zda manuální či například u počítače.

Manikúra
Basic
(zapilování nehtů, ošetření nehtové kutikuly, olejíček, krém)
430,- Kč
Basic PLUS navíc masáž ruky a maska 520,- Kč
Gel lak (včetně základní manikúry) 560,- Kč
Gel lak (odlakování gel laku, včetně základní manikúry) 600,- Kč
Lakování bezbarvý lak/výživa 100,- Kč
Barevné odstíny (podlak, 2 vrstvy barvy, nadlak, sušič) 110,- Kč
P Shine (japonské leštění nehtů včetně manikúry) 570,- Kč
Pedikúra
Basic (lázeň, desinfekce, odstranění ztvrdlé kůže skalpelem, dobroušení pemzou, zastřižení a pilování nehtů, úprava kutikuly a nehtového valu, olejíček, krém) 520,- Kč
Basic PLUS navíc masáž po lýtko, peeling, krém 610,- Kč
P Shine samostatně 560,- Kč
P Shine s pedikúrou 650,- Kč
Lakování bezbarvý lak/výživa 100,- Kč
Barevné odstíny (podlak, 2 vrstvy barvy, nadlak, sušič) 120,- Kč
Gel lak(včetně základní pedikúry) 670,- Kč
Gel lak(odlakování gel laku, včetně základní pedikúry) 700,- Kč