Sportovní/Klasická/Regenerační masáž

Klasickou masáž lze provést jako relaxační, kdy máte chuť svému unavenému tělu a mysli dopřát pouze odpočinek za doprovodu příjemné hudby a vonných esencí nebo jako intenzivnější masáž, která již uvolní od napětí a bolesti svalů za pomoci jemných nenásilných zato účinných hmatů.

KONTRAINDIKACE pro masáž Klasickou, DÁTÁ SNÉHAN a Deep Tissue - kdy tuto metodu nelze využít:

Těhotenství, Šestinedělí, Menstruace, Nadměrné tělesné vyčerpání, Odvápňování kostí, Srdeční dekompenzace Porušená kůže (operace znaménka,..), Onkologická onemocnění, Akutní stavy - horečka, chřipka, astma,.., užívání ATB a 3 týdny po užití ATB, Infekční onemocnění - opary, bradavice,.., Záněty - kloubů, dutiny břišní, ledvin, močové cesty, žlučník, vaječníky,.., Hnisavá onemocnění - akné, potničky, nehet, impetigo, růže, borelióza,.., Stav po očkování (3 týdny), Krvácivé choroby, Ateroskleróza, Osteoporóza, Křečové žíly, záněty žil, trombóza, bércové vředy, Poruchy krvácivosti, užívání léků proti srážlivosti krve, Choroby dutiny břišní spojené s krvácením, Kovové implantáty v těle, Vážná jaterní a ledvinová onemocnění, Bolesti neznámého původu, Akutní infarkt myokardu Nachlazení.

Masáž lávovými kameny

 • teplo reguluje trávení a zrychluje metabolismus
 • odstraňuje problémy se spánkem koncentrací a neschopností se uvolnit
 • doporučuje se při klimakterických obtížích
 • pomáhá při stresu a napětí
 • Masáž lávovými kameny je exkluzivní terapií, která spojuje teplo sálající z přírodních kamenů a speciální masážní techniky do nezapomenutelného zážitku.Lávové kameny jsou zahřívány ve vodní lázni a jejich hladkým povrchem je za pomoci aromatických olejů masírováno celé tělo. teplo kamenů a jejich vlnění působí přes energetická centra v našem tělě - čakry na naše energetické cesty - meridiány. Při zdravotních problémech či zvýšené únavě bývají tyto meridiány zablokované a neprůchodné. V těle nemůže proudit energie a člověk se cítí unavený, podrážděný, vyčerpaný a nemocný. Právě horké kameny dokáží povzbudit činnost orgánů. Znovu obnovený tok energie uklidní a uvolní a odplaví z těla škodliviny a stres. Nastartuje se očistný proces, detoxikace a dochází tak k celkové regeneraci těla. Horký tlak z kamenů proniká mimo jiné také hned do svalů. Dochází tak uvolnění křečí, rozpouštění bolesti, ztuhlosti a regeneraci tkání. Zlepšuje se celkově krevní oběh, posiluje se lymfatický systém. Vynikající je i terapeutický relaxační účinek masáže na klientovu psychiku. Doporučuje se proto lidem, kteří jsou pod neustálým tlakem a jsou nuceni v krátkém okamžiku podat špičkový výkon.

  KONTRAINDIKACE - kdy tuto metodu nelze využít:

  Otevřené rány a modřiny Hypersensitivita na teplo, Vysoký krevní tlak (nad 150/90), Nedávné operace Infekční onemocnění, Kožní infekce, Sluneční popáleniny, Záněty, Těhotenství, Křečové žíly, Horečka, Onemocnění srdce, Diabetes, Epilepsie , Menstruace.

  Medová masáž

 • je silně detoxikační metodou
 • pomáhá při stresu a napětí
 • pomáhá odstranit "pomerančovou kůži" na stehnech
 • zjemňuje kůži
 • pomáhá při bolestech, brnění v rukou, zánětech karpálních tunelů
 • celkově omlazuje organismus
 • Medová masáž vychází z tradice lidového léčitelství, ve kterém hrál med vždy podstatnou roli.

  Medová masáž je unikátní technika, při které dochází pomocí působení včelího medu a speciálních masážních hmatů k odstraňování toxinů, které lidské tělo nahromadilo ve svých tkáních.

  Lze ji provádět jak v oblasti zad, tak na rukou i na nohou. V oblasti zad, medová hmota dokáže z organismu doslova vytáhnout všechny škodliviny z životního prostředí, potravin a léků, které se v průběhu života usadily v těle každého z nás. Přes reflexní zóny zad medová masáž také stimuluje činnost jednotlivých orgánů těla a napomáhá tak k celkové regeneraci a relaxaci. Na nohou dokáže zpevnit partie, ve kterých se často usazují škodliviny a vzniká tak celulitida. A určitě stojí za zmínku, že Vaše ruce si tuto metodu přímo zamilují. Problémy s karpálními tunely se medovou masáží dají účinně odstranit.

  Medová masáž se provádí buď 20, 45 nebo 75 minut v jednotlivých kolech. Pokud je klient na medové masáži poprvé, je doporučeno podstoupit pouze jedno kolo. Masáž i po jednom kole může mít silný detoxikační průběh. Při mírné detoxikaci je na dohodě mezi klientem a masérem, kolik kol je možné podstoupit při další návštěvě.

  - KONTRAINDIKACE - kdy tuto metodu nelze využít:

  Alergie na med, Glaukom, vysoký krevní tlak (nad 150/90), vnitřní krvácení (vředy na dvanácterníku, žaludku), infekční onemocnění, stavy po mrtvici, léky na ředění krve, zánět žil, křečové žíly, poruchy kůže, těhotenství + šestinedělí, menstruace, vážnější potíž s ledvinami, onemocnění srdce, diabetes, onkologická onemocnění, autoimunitní onemocnění (krom Bechtěrevovy choroby), roztroušená skleróza.

  Indická masáž DÁTÁ SNÉHAN

 • odstraňuje usazeniny okolo kloubů
 • protahuje svaly, šlachy a vazy
 • uvolňuje a vrací klouby do původních rozsahů
 • zklidňuje nervový systém
 • pomáhá k rychlé rehabilitaci kloubů po úrazech a operacích
 • Technika masáže DÁTÁ SNÉHAN je fyzicky velmi náročnou technikou, která se provádí teplým olejem, nejlépe sezamovým, který má schopnost prosáknout hluboko do tkání a odbourává i psychické bloky. Díky blahodárnému působení teplého oleje dochází k uvolnění vazů, svalových úponů a k dokonalému protažení svalů. DÁTÁ SNÉHAN masáží dochází k úlevě od dlouhotrvající bolesti, ke zvětšení kloubního rozsahu, odstraňují se zplodiny metabolismu usazené v úponech svalů, dochází k regeneraci kůže, tkání a celkové harmonizaci celého organismu. Díky tomu je nazývána léčebnou technikou. Masáž DÁTÁ SNÉHAN je hodně účinná, často pomůže i tam, kde selže běžná fyzioterapie, ale mnohdy je i značně bolestivá.

  Lymfatická masáž

  Manuální lymfodrenáž je specifická hmatová technika orientovaná především na lymfatický (mízní) systém a je prováděna krouživými tahy s jemným přítlakem. Tlak probíhá na kůži a v podkoží - nikoli na svalstvech, vazech a šlachách. Cílem je zlepšit proudění toku lymfy (nesoucí nahromaděné odpadní látky) a usnadnit její odtok přes centrální uzliny do cévního systému a krevního řečiště a následně prostřednictvím moči z těla ven

  - KONTRAINDIKACE - kdy tuto metodu nelze využít:
  Ceník
  Sportovní/Klasická/Regenerační/relaxační masáž (60 min) 800,-
  Kombinovaná masáž podle potřeb klienta (60 min) 1000,-
  Masáž lávovými kameny (60min) 1250,-
  Medová masáž (20/50/80 min) 400/800/1200,-
  Indická masáž DÁTÁ SNÉHAN (60 min) 1500,-
  Lymfatická masáž (90 min-3h) 1500-2500,-
  Masáž u Vás doma
  od 1600 Kč dle typu a doby masáže (+ parkovné)
  Platba v hotovosti
  Při platbě poukázkami SODEXO + 100 Kč

  Všeobecné obchodní podmínky

  Všeobecné obchodní podmínky - Masáže Bod Krásy - IČ 74637193

  1. Základní ustanovení

  1.1. Tyto všeobecné smluvní podmínky upravují právní závazkové vztahy mezi poskytovatelem masérských a regeneračních služeb (dále jen provozovatel) IČ 74637193, v provozovně na adrese: Sokolovská 32/22, Praha - Karlín, a kupujícím poskytovaných služeb (dále jen kupující), návštěvníkem studia (dále jen návštěvník) a uživatelem poskytovaných služeb (dále jen zákazník).

  1.2. Provozovatel poskytuje masérské a regenerační služby na základě platného živnostenského oprávnění a dokladů osvědčujících odbornou způsobilost k vykonávaným činnostem.

  1.3 Nákupem dárkového poukazu, dárkového certifikátu, nebo telefonickým objednáním konkrétního termínu masáže projevuje kupující i zákazník svůj souhlas s všeobecnými obchodními podmínkami provozovatele.

  2. Objednávka služeb

  2.1. Termín návštěvy

  Termín návštěvy je třeba dohodnout a rezervovat předem telefonicky. Dohodnutý termín je závazná objednávka. Provozovatel na dohodnutý termín návštěvy zákazníka rezervuje příslušný čas, kapacitu a předepsanou teplotu masážní místnosti.

  2.2. Přeobjednání

  Pokud se z vážných důvodů nemůžete v dohodnutém termínu na masáž dostavit, informujte o tom předem telefonicky, nejpozději však 24 hodin před zahájením masáže. Pozdější přeobjednání se považuje za absenci zákazníka.

  2.3 Předčasný příchod

  S ohledem na ostatní návštěvníky je možno přijít nejdříve 15 minut před dohodnutým termínem.

  2.4. Pozdní příchod

  Dostaví-li se zákazník max. 15 minut po dohodnutém termínu, bude masáž provedena ve zkráceném rozsahu tak, že skončí v původně stanoveném čase. Pozdější příchod na masáž se považuje za absenci zákazníka.

  2.5. Absence zákazníka

  V případě nepřítomnosti nebo příchodu na masáž se zpožděním delším než 15 minut bude po zákazníkovi požadována úhrada hodnoty rezervované doby ve výši objednané masáže, případně bude rovnou odečtena z hodnoty certifikátu nebo poukazu.

  2.6. Odmítnutí masáže

  Masáž může být odmítnuta v těchto případech:

  a) zákazník se dostaví na masáž se zjevnými příznaky infekčních onemocnění

  b) zákazník se dostaví na masáž v podnapilém stavu, nebo pod vlivem návykových látek

  c) zákazník se dostaví na masáž se zdravotními problémy medicínského charakteru

  d) zákazník se dostaví na masáž v nevyhovujícím hygienickém stavu

  e) zákazník se během objednávání termínu masáže vyjadřuje nepřístojným způsobem

  2.7. Předčasné ukončení masáže

  Masáž může být předčasně ukončena, pokud se:

  a) během masáže u zákazníka objeví zjevné příznaky infekčních onemocnění, nebo

  b) během masáže u zákazníka objeví zjevné příznaky podnapilosti či návykových látek, nebo

  c) během masáže u zákazníka objeví zjevné příznaky zdravotních problémů, nebo

  d) během masáže bude zákazník přes opakovanou výzvu chovat nepřístojným způsobem

  2.8. Doprovod a přístupnost

  Masírovanou osobu může doprovázet jako návštěvník max. jedna dospělá osoba. Studio není zařízeno na přítomnost dětských kočárků, psů, osob na invalidním vozíku, osob s jinak omezenou schopností pohybu a orientace. Studio nemá ani prostor na odkládání cyklistických kol.

  2.9. Odchod ze studia

  Studio poskytuje nadstandardní zákaznický časový komfort. S ohledem na ostatní návštěvníky studia se očekává odchod každého zákazníka do 15-ti minut po skončení masáže.

  2.10. Osobní věci a cennosti

  Studio poskytuje nadstandardní zákaznický bezpečnostní komfort. Během celé masáže je z bezpečnostních důvodů studio uzamčeno. Provozovatel však za jakékoliv případné ztráty věcí klienta před masáží, během masáže i po masáži neručí. (Například pokud byste si sundali šperk, není v naší moci neustále hlídat, zda někde nezůstalo něco odložené a zapomenuté.

  2.11. Informovaný souhlas zákazníka

  Zákazník je před první masáží instruován o zdravotních rizicích, indikacích a kontraindikacích. Pokud se rozhodne masáž podstoupit, dává tím jasně a svobodně najevo svůj informovaný souhlas.

  2.12. Ceník masáží

  Ceník masáží je k nahlédnutí ve studiu, v místě prodeje dárkových poukazů a na webových stránkách provozovatele. Ceny platí pro základní provozní dobu v pracovních dnech od pondělí do pátku. V případě dohodnutého termínu masáže v sobotu, neděli nebo o svátcích je k ceně každé masáže účtován příplatek 100 Kč za hodinu masáže.

  3. Reklamace služeb

  Při reklamaci poskytovaných služeb musí zákazník bezodkladně a hodnověrným způsobem doložit, že předmět reklamace souvisí s konkrétním pochybením provozovatele. Reklamace se podává písemně na adresu provozovatele. V případě bezpředmětné reklamace budou náklady na její projednání vymáhány po zákazníkovi. Účinek masáže není garantován.

  4. Dárkový poukaz

  4.1. Použití dárkového poukazu

  Dárkový poukaz lze použít na úhradu libovolné masáže z naší nabídky. U dárkového poukazu s uvedenou nominální hodnotou lze přesný druh a rozsah dohodnout při sjednávání termínu návštěvy, nebo před zahájením masáže. Platbu dárkovým poukazem je nutno nahlásit před začátkem masáže pro ověření platnosti.

  4.2. Hodnota dárkového poukazu

  Dárkové poukazy jsou vydávány buď s uvedenou nominální hodnotou, nebo na konkrétní druh masáže. Nevyčerpanou hodnotu dárkového poukazu nelze směnit zpět za hotovost.

  4.3. Platnost dárkového poukazu

  Dárkový poukaz je platný, pokud nebyla vyčerpána jeho hodnota, nebo neuplynula lhůta jeho použitelnosti. Certifikát lze použít i pro částečnou úhradu s hotovostním doplatkem.

  4.4. Lhůta použitelnosti

  Lhůta použitelnosti dárkového poukazu činí šest měsíců od data prodeje. Služby masážního studia je nutno vyčerpat nejpozději do uplynutí lhůty platnosti poukazu. Lhůtu platnosti nelze prodloužit.

  5. Závěrečná ustanovení

  5.1 Bezpečnost práce a prevence rizik na pracovišti

  Vstupem do provozovny vyjadřuje zákazník souhlas se svou povinností dodržovat pravidla bezpečnosti práce a prevence rizik na pracovišti provozovatele a povinností dodržovat bezpečnostní pokyny obsluhujícího maséra.

  5.2. Platnost a účinnost

  Tyto všeobecné obchodní podmínky vstupují v platnost a účinnost dne 1. 1. 2020.