Vacushape

VACUSHAPE – podtlakový pohybový systém bojující s depotním tukem a celulitidou

Trénink ve VacuShape probíhá chůzí na běžeckém pásu po dobu 30-ti minut, problémové partie se přitom nachází v podtlakové kabině. Střídavým podtlakem je krev nasávána do kapilár v podkoží, kde působí jako přepravní médium a odvádí tuk z tukových buněk ke svalům, neboť jedině tam je možno tuk využít jako energetickou hodnotu pro naše tělo. V průběhu aplikace je monitorována tepová frekvence tak, aby se jednalo po celou dobu chůze o aerobní cvičení, kdy je spotřeba energie hrazena z 80 % tuky a pouhých 20 % tvoří cukry. Podtlakem je aktivován nejenom metabolismus tuků, ale i lymfatický systém, který zajišťuje lepší odvádění metabolických zplodin. Silné prokrvení pokožky a lepší zásobování kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami a enzymy pozitivně působí proti pomerančové kůži. Pleť je při pravidelné aplikaci hladší.

VacuShape prošel dlouhodobým testováním na Klinice pro sportovní medicínu. Sledování proběhlo na několika skupinách lidí různých věkových skupin, různých úrovní fyzické zdatnosti a procent tělesného tuku. Účastníci prošli antropometrickým vyšetřením. Výsledky testů jasně naznačují, že se spotřeba kyslíku, výdej energie a kyslíková ventilace při cvičení ve sníženém atmosférickém tlaku zvyšují.

Výdej energie se zvyšuje až o 50 % ve srovnání s chůzí na běžeckém pásu bez použití vakua. Tuk se začíná spalovat za kratší dobu a únava svalů není pozorovatelná tak brzy, protože kyselina mléčná, která se vyvíjí ve svalech při námaze, se odstraňuje a metabolizuje mnohem rychleji.

VacuShape je vhodný nejen pro širokou veřejnost, ale i pro regeneraci sportovců a sportovkyň.

Těhotenství - závažný důvod bránící klientkám využívat výhody cvičení ve VacuShape.

Jediný certifikovaný a klinicky testovaný aerobní podtlakový trenažér v ČR!

Kontraindikace a klinické testy

PRIMÁRNÍ KONTRAINDIKACE

SEKUNDÁRNÍ KONTRAINDIKACE

Vysoký krevní tlak - dekompenzovaný (je-li kompenzováno léky - je možno). Chronická žilní insuficience (nedostatečnost).

  1. stupeň - Venektázie (roztažená žíla, metličky) - DOPORUČUJE SE.
  2. stupeň - Varixy - NEDOPORUČUJE SE, záleží na rozsahu - nutná konzultace s lékařem.
  3. stupeň - Hyperpigmentace, exematická dermatitida, ZAKÁZÁNO.
  4. stupeň – Bércové vředy - ZAKÁZÁNO
Ceník
1 vstup 210,- Kč
10 vstupů 1850,- Kč
20 vstupů 3200,- Kč
Permanentka
10x vacushape + 100 min body roll 2150,- Kč
20x vacushape + 200 min body roll 3600,- Kč