Trvalá na řasy

Trvalá Sexy lashes Vám umožní zvýraznit přirozenou linii řas na dobu 6-8 týdnů . Takto upravené natočené řasy rozjasní pohled a opticky zvětší Vaše oči. Ženy s dlouhými rovnými řasami po aplikaci působí velmi přitažlivě. Trvalá na řasy má výrazný efekt i u velmi krátkých řas. Do jisté míry nahradí i řasenku. Stylistka Vám odborně řasy natočí na speciální silikonové podložky ( tím se liší trvalá Sexy lashes od jiných

komerčních, je více komfortní při aplikaci) a pomocí přípravků s regeneračními účinky, které dbají na to, aby nedošlo k porušení struktury, dojde po zhruba40-ti minutové proceduře ke zvednutí a natočení řas.

Efekt trvalé lze podpořit nabarvením řas či v kombinaci s jinou službou péče o řasy. Doporučuji kombinaci Sexy look mascara . Použití: pro každodenní nošení,na svatby, plesy, večírky anebo pro příležitost na které Vám záleží. Aplikaci trvalé na řasy oceníte například na dovolené, pokud máte problémy s řasenkou, nosíte-li brýle, slavnostní příležitost anebo jen tak pro své potěšení vyzkoušet něco nového.