Řasa na řasu

Krásné ženské řasy vždy přitahovaly pozornost, proto postupně přicházely nové a nové techniky jejich zkrášlování a zvýrazňování. Své řasy zvýrazňovaly již ženy ve starém Římě, Řecku a Egyptě! Největší rozmach zaznamenalo prodlužování řas mezi Hollywoodskými hvězdami. Revoluční technika v prodlužování řas se rodí po roce 2006 v Japonsku. Tato nová technika propůjčuje naprosto přirozené a dlouhotrvající prodloužení řas.

Tato technika vám propůjčí dlouhé, natočené a husté řasy, které působí naprosto přirozeně. Řasy jsou odolné vůči vodě, nevyžadují náročnou údržbu a proto jsou vhodné k dennímu nošení. Aplikace žádným způsobem nezatěžuje vaše přírodní řasy. Technika se provádí s pomocí speciálního lepidla aplikací řasy na řasu, proto jsou takto prodloužené řasy k nerozeznání od přírodních.

Při správné aplikaci a správné péči klientky, vydrží prodloužené řasy stejně dlouho, jako přírodní řasa. Protože řasy přirozeně vypadávají, doporučuje se třítýdenní doplňování prodloužení, aby řasy vypadaly stále plné. Prodloužené řasy mají trvanlivost dva až pět týdnů v závislosti na správné aplikaci a náležité péči ze strany klientky, jakož i na přirozeném cyklu růstu řas.